badanie produktów przed wprowadzeniem na rynek

Bezpieczeństwo produktu, to dla nas priorytet, a dla naszych Klientów komfort i pewność, że ich kosmetyk jest dokładnie przebadany i w pełni bezpieczny dla Konsumenta.

 

Do szerokiego zakresu usług, firma Beauty & Style zalicza proces badania produktu, jeszcze przed wprowadzeniem go na rynek. W tym względzie firma oferuje specjalistyczne badania laboratoryjne i testy pod kątem bezpieczeństwa i jakości wyrobu. Badania te są charakterystyczne dla danej kategorii produktu np. dla kosmetyków są to badania: mikrobiologiczne, dermatologiczne, stabilności i kompatybilności, challenge test czy badania aplikacyjne. W ten sposób Klient ma pewność, że jego produkt po wprowadzeniu na rynek jest w pełni bezpieczny dla konsumenta. Produkty kosmetyczne przechodzą ocenę bezpieczeństwa. Produkt dostaje kompletną dokumentację odnośnie badań. Wyrób jest testowany także wśród potencjalnych konsumentów co pomaga
w udoskonalaniu jego receptury i eliminacji błędów. Firma oferuje także możliwość stworzenia karty charakterystyki gotowego produktu. Klient przed wprowadzeniem produktu na rynek otrzymuje próby wyrobu w celu akceptacji działań firmy.