tworzenie produktów pod własną marką klienta

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, postanowiliśmy stworzyć Firmę i zespół specjalistów, którzy codziennie analizują rynkowe trendy kosmetyczne, obserwują potrzeby Konsumentów i doskonale się orientują jakie produkty warto wprowadzić do Państwa oferty, a jakich nie.

 

W związku z tym, firma Beauty & Style oferuje kompleksową usługę: doradztwa produktowego, wsparcia w procesie tworzenia produktu i finalnie stworzenia zupełnie nowego, unikatowego produktu pod Państwa marką, który wzbogaci ofertę sprzedażową i spełni oczekiwania  Klientów.

 

  Nasza oferta kierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Z usług firmy mogą korzystać m.in.  :

  • Marki kosmetyczne
  • Marki odzieżowe
  • Marki sportowe

 

Jednym słowem obsługujemy wszystkich  Klientów, którzy marzą o wprowadzeniu do swojej oferty produktów kosmetycznych, perfum oraz chemii gospodarczej pod własną marką.

 

Beauty & Style zajmuje się realizacją projektu jeszcze w fazie Państwa  początkowej wizji, gdy pomysł na produkt dopiero się w Państwa wyobraźni rodzi, a my jesteśmy po to, aby dać mu realną, jak najdoskonalszą postać. Jesteśmy po to, aby zmaterializować Państwa marzenia, czyli stworzyć od początku do końca kosmetyk, który zachwyci Klienta i przyniesie Państwa firmie realne korzyści sprzedażowe.

 

Obsługujemy każdego z Klientów indywidualnie. Może czasem trwa to nieco dłużej, ale dzięki dokładnie przemyślanej recepturze, postaci i strategii, każdy z naszych kosmetyków doskonale się sprawdza u Klientów, a co za tym idzie - doskonale się sprzedaje.

Oferujemy usługi począwszy od stworzenia receptury i doboru odpowiednich surowców, przez opracowanie technologii, sprawdzenie bezpieczeństwa i jakości produktu w badaniach laboratoryjnych i testach, skompletowanie odpowiedniej dokumentacji, dobór opakowań i etykiet aż do momentu wprowadzenia wyrobu na rynek. Firma oferuje także doradztwo marketingowe. Wszystkie działania prowadzone są przez fachowców z dużym doświadczeniem i wiedzą. Sprawują oni kontrolę nad każdym etapem projektu, zgodnie z polityką poufności. Każdy kolejny etap tworzenia jest konsultowany i akceptowany przez Klienta.