doradztwo produktowo/marketingowe

Zdajemy sobie sprawę z ogromnej konkurencji na rynku kosmetycznym i bardzo ją szanujemy. Ale nie jesteśmy bierni i staramy się podążać o krok wcześniej. Śledzimy trendy rynkowe i nowości.  Wspieramy marketingowo i produktowo naszych Klientów tak, aby kosmetyki, które dla nich stworzyliśmy doskonale się sprzedawały.

 

Na życzenie Klienta, firma Beauty & Style oferuje doradztwo produktowo/marketingowe. Naszym zadaniem jest pomoc od początku realizacji projektu, aż do momentu wprowadzenia gotowego produktu na rynek.

 

Do działań w tym względzie należy pomoc w doborze surowców, najlepszych dla danej receptury; doradztwo w sprawie technologii tworzenia produktu, doradztwo w sprawie doboru opakowań i etykiet a także w kreowaniu wizerunku tworzonego produktu. Wyrób jest oceniany przez fachowców z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, dlatego w razie problemów służą profesjonalną pomocą w eliminacji błędów a także w udoskonalaniu produktu, tak aby był w pełni bezpieczny, bardzo dobry jakościowo czy też tańszy w produkcji.

 

Firma oferuje także wsparcie w sprawach marketingowych, prowadzi analizy pod kątem sprzedaży, promocji i wdrażania produktu na rynek.