usługi

badanie produktów przed wprowadzeniem na rynek
Bezpieczeństwo produktu, to dla nas priorytet, a dla naszych Klientów komfort i pewność, że ich kosmetyk jest dokładnie przebadany i w pełni bezpieczny dla Konsumenta. Do szerokiego zakresu usług, firma Beauty & Style zalicza proces badania produktu, jeszcze przed wprowadzeniem go na rynek.
konfekcja produktów
Doskonale wiemy, jak opakowanie działa na Klienta i jak ogromny wpływ ma na sprzedaż produktu, dlatego przywiązujemy do opakowania ogromną wagę i bardzo starannie je dobieramy do zawartości.
tworzenie produktów pod własną marką klienta
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, postanowiliśmy stworzyć Firmę i zespół specjalistów, którzy codziennie analizują rynkowe trendy kosmetyczne, obserwują potrzeby Konsumentów i doskonale się orientują jakie produkty warto wprowadzić do Państwa oferty, a jakich nie.
sprzedaż produktów
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam semper feugiat sem id gravida. Cras ut lectus tristique, facilisis est quis, varius sem. Proin egestas dui nibh, id tristique odio elementum et. Sed molestie orci non condimentum
doradztwo produktowo/marketingowe
Zdajemy sobie sprawę z ogromnej konkurencji na rynku kosmetycznym i bardzo ją szanujemy. Ale nie jesteśmy bierni i staramy się podążać o krok wcześniej. Śledzimy trendy rynkowe i nowości. Wspieramy marketingowo i produktowo naszych Klientów tak, aby kosmetyki, które dla nich stworzyliśmy doskonale się sprzedawały.